Olağanüstü lezzetlerle harmanlanan doğal beslenme kültürü restoranımızda bir gurme yolculuğuna dönüşüyor.

Kaş'ın en güzel manzaralarından birine sahip olan restoranımız yemek yapmayı tutku haline getirmiş Mutfak Sanatları Akademi’li şefler tarafından hazırlanan menü ile sabah kahvaltısının yanı sıra öğle snack ve akşam yemeklerinde de herkesin damak tadına hitap edebilecek farklı lezzetler sunuyor.

Bütünüyle konuklarımıza özel çiftliğimizde üretilmiş sağlıklı ürünlerle, özenle hazırlanmış serpme kahvaltı menümüzle güne güzel bir başlangıç yaparken, hamburger, hot-dog ve makarna çeşitlerinin en lezzetli halinin sunulduğu Snack menüsüyle günün geri kalanının tadını çıkarın.

Akşam yemeği için dünya ve Akdeniz mutfağının seçkin lezzetlerinin yer aldığı restoranımızda, deniz mahsullerinin yanı sıra zengin meze çeşitleri ve özel tatlılar da yer alıyor. İncelikle düşünülmüş ayrıntıların, şık bir ortamla buluştuğu mekanda içecek menüsünde de oldukça iddialı seçenekler bulunuyor.

Mutfağımızda kullanılan tüm ürünler Manavgat Çolaklı Mevkii’ndeki çiftliğimizde büyük bir titizlikle yetiştiriliyor. Bu ürünlerle günlük olarak hazırlanan tüm lezzetler en taze haliyle servis ediliyor, kalan yemekler ise sokak hayvanlarıyla paylaşılıyor.

Gün boyu devam eden lezzet şöleni yılın 12 ayı boyunca sizi bekliyor.