Suna Sun Boutique Hotel

Doğanın tüm güzelliklerini içinde barındıran ve Türkiye’nin en berrak denizlerinden birine ev sahipliği yapan Kaş’ın Çukurbağ bölgesinde, unutulmaz anlar vaat eden özel bir butik otel; Suna Sun.

Her şeyin hayal etmek ile başlayıp sevgiyle büyüyeceğine inanan SunaSun Boutique Hotel ekibi olarak hem insana hem de doğaya katkıda bulunma hedefiyle yola çıkarak Kaş’ın değerine değer katacak, çevreye ve tüm canlılara saygılı bir otel yaratmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Antalya’da bulunan çiftliğimizde oluşturduğumuz sağlıklı ve organik besinlerle hizmet verme felsefemizi büyük bir emek ve özenle Kaş’a taşıdık.

Amacımız; SunaSun Boutique Hotel’de geçirdiğiniz süre boyunca konaklamanızı doğanın bize sunduğu saflıkla buluşturarak kusursuz bir hale getirmek. Lezzetli ve sağlıklı yemekler sunan Taşra Restaurant ve günlük hayatın stresinden uzaklaştıran Sun Spa ile Kaş otel deneyiminizi en üst seviyeye taşımak istiyoruz.

Kaş’ın eşsiz doğasını, lüks ve konforla buluşturan otelimiz tecrübeli kadrosu, ödüllü şefleri, kaliteli hizmet anlayışı ve yetişkinlere özel konseptiyle unutulmaz anlarınıza yenilerini eklemeniz için yılın 12 ayı boyunca hizmetinizde.

Suna Sun Hotel, Kaş

Foto Galeri

Suna Sun Hotel, Kaş

Rezervasyon

Suna Sun Hotel, Kaş

Restoran

Suna Sun Hotel, Kaş

Spa

Odalarımız