Yandan Deniz Manzaralı Delüks Oda

 

Rustik ve modern stiliyle, özel bir konseptte tasarlanmış Soft Oda’larımız lüks ve konforu bir arada sunuyor.

Yeşillikler içerisinde, deniz manzaralı bahçesi ile masal gibi bir atmosfer yaşayabileceğiniz Soft Oda’larımızda konforlu bir konaklama deneyimi sizi bekliyor.

Ceviz ağacından özel olarak tasarlanmış göz alıcı yatak başlığı ve tamamen doğal bileşenlerden üretilmiş pamuklu çarşaflara sahip ergonomik yataklarımızda uykunun en tatlı hali ile tanışacaksınız.

Deniz Manzaralı Delüks Oda

 

Deniz ve havuz manzaralı bir odada güne kuş sesleri eşliğinde başlamaya ne dersiniz?

Doğanın tüm güzellikleri ile modern dokunuşları estetik bir şekilde birleştiren Aqua Oda’larımız huzur ve ferahlığın rengi beyaz tonlarında tasarlanmıştır.

Balkona çıktığınızda havuz ve denizi hemen ayaklarınızın altında hissedeceğiniz bir manzarayla güne merhaba diyebilir, sizin için hazırladığımız günlük çekilmiş filtre kahvenin tadını çıkarabilirsiniz.

Kaş’ın doğa harikası güzelliklerini doyasıya seyretmek ve turkuazın en güzel tonlarında kaybolmak isteyenler için Aqua Oda’larımız, hayallerinizdeki unutulmaz tatili vaad ediyor.

Jakuzili Delüks Oda

 

Ruhunuzu bir de Tropical Suit’imizin jakuzili terasında dinlendirin...

Doğadan ilham alarak modern mimari ile harmanladığımız şık bir tasarıma sahip olan Tropical Suit’ler, balayı çiftleri, eşler ve arkadaşlar için özel olarak dizayn edilmiştir.

Tüm detayların en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü Tropical Suit’lerimiz king size yatakları, geniş alanı, ahşap tavanları, büyük ve ferah banyosu ile ihtiyacınız olan özgürlük hissini kusursuzca sunuyor.

Odanın tropikal bahçeye açılan terasında eşsiz kareler fotoğraflayabilir, sevdiklerinizle birlikte unutulmayacak romantik dakikalar yaşayabilirsiniz.

Deniz Manzaralı Delüks Junior Süit

Kendiniz bir de Delüks Junior Suite’imizin küvetinde dinlendirin...

Şık bir tasarım ve panaromik deniz manzarasına sahip olan de Delüks Junior Suite’ler, balayı çiftleri, eşler ve arkadaşlar için özel olarak dizayn edilmiştir.

Tüm detayların en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü Delüks Junior Suite’te king size yatakları, oturma alanı , geniş alanı, büyük ve ferah banyosu, ile ihtiyacınız olan özgürlük hissini kusursuzca sunuyor.

Odanın içerisinde bulunan küvet ve panaromik deniz manzaraya açılan balkonunda eşsiz kareler fotoğraflayabilir, sevdiklerinizle birlikte unutulmayacak romantik dakikalar yaşayabilirsiniz.

Deniz Manzaralı Junior Süit

Kendiniz bir de Deniz Manzaralı Junior Suite’imizin eşsiz manzarasında dinlendirin...

Şık bir tasarım ve panaromik deniz manzarasına sahip olan de Deniz Manzaralı Junior Suite'ler, balayı çiftleri, eşler ve arkadaşlar için özel olarak dizayn edilmiştir.

Tüm detayların en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü Deniz Manzaralı Junior Suite’te king size yatakları, oturma alanı , geniş alanı, büyük ve ferah banyosu, ile ihtiyacınız olan özgürlük hissini kusursuzca sunuyor.

Panaromik deniz manzaraya açılan balkonunda eşsiz kareler fotoğraflayabilir, sevdiklerinizle birlikte unutulmayacak romantik dakikalar yaşayabilirsiniz.

Deniz Manzaralı ve Jakuzili Delüks Oda

Ruhunuzu bir de Deniz Manzaralı Jakuzili Delüks Oda'larımızın deniz manzaralı terasında dinlendirin...

Doğadan ilham alarak modern mimari ile harmanladığımız şık bir tasarıma sahip olan odalar, balayı çiftleri, eşler ve arkadaşlar için özel olarak dizayn edilmiştir.

Tüm detayların en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü Deniz Manzaralı Jakuzili Delüks Oda'larımız king size yatakları, geniş alanı, ahşap tavanları, büyük ve ferah banyosu ile ihtiyacınız olan özgürlük hissini kusursuzca sunuyor.

Odanın tropikal bahçeye açılan deniz manzaralı terasında eşsiz kareler fotoğraflayabilir, sevdiklerinizle birlikte unutulmayacak romantik dakikalar yaşayabilirsiniz.